Blog  Inspirace

Inspirace není nikdy dost

Moje úzkost

Kniha je něco neskutečného, co nás provází už od velmi útlého dětství, kdy rozvíjí naši fantazii, vnímání a učí nás věci pojmenovávat. Provází nás na naší cestě za vzděláním a poznáním, kdy  máme povinnou četbu na školách, ale také nepovinnou, která nám dělá radost a umožňuje nám snít a žít životy našich hrdinů. A i v dospělém životě je kniha naším věrným společníkem.

Zajímáme se o historii, o životy našich předků, vžíváme se do života hrdinů z románů, pomáháme detektivům luštit záhadné vraždy, cítíme se napnutě u thrillerů, učíme se jazyky, čteme o náboženství, zvycích, o moci bylinek a přírodních darů, co jsou kolem nás. Zajímají nás obšírná a zapeklitá témata, která rozklíčovávají povahy lidí kolem nás, vzděláváme se, rozvíjíme se a našim dětem opět čteme pohádky, které jsme jako malé děti milovali.

 

S knihou poznáváme nepoznané, cestujeme s ní, usínáme s knihou, rosteme s ní.

 

Je nám věrným přítelem na cestě životem. Jestli jste alespoň z 10 % takoví nadšenci do knih a příběhů, tak si minimálně jednu měsíčně koupíte či půjčíte 🙂 A pokud občas bojujete s časem, stejně jako já, ale přesto se nechcete vzdát života s knihou, z vlastní zkušenosti musím doporučit audioknihy. Nevěřila jsem, ale při úklidu, cestování a jiných činnostech omezujících mne při čtení klasických knih, je právě audiokniha moji nejlepší kamarádkou.

Hlas předčítajícího mne vtáhne do příběhu mnohem více, stejně jako když nám rodiče, jako malým dětem, pouštěli k o nedělnímu obědu pohádky z gramofonových desek. Ani jsme nedutali 🙂 Ráda poznávám nové a posouvám se ve svém životě dál. Mám pocit, že stále hledám svoji cestu a knihy mi v tomto pomáhají.

 

Učí mě a ukazují směr, inspirují mě, pomáhají mi, když si nevím rady.

 

Napadlo mě, že pokud i vy jste takoví nadšenci, nebo byste rádi poznali výhody audioknih, které vás mohou provázet kdekoli, tak můžete využít šance, kdy portál Audioteka bude slavit narozeniny a všechny své audioknihy bude nabízet maximálně za 149 Kč. Nevím, jak vy, ale já se na tu akci třesu a pár kousků si určitě pořídím 🙂 A proč se s vámi o ni nepodělit 😉 Holt jsem nenapravitelný sběratel knih 😀 Jo a slavit budou ve dnech 3. – 4.10.2017, což je coby dup 😉

 

general-affiliate-banner-728x90-1437632164.jpg

 

Pokud tedy chcete zkusit, jaké to je uklízet například s dokonalou knížkou Jíst, meditovat, milovat, nebo naopak hledáte svůj směr a chcete třeba začít podnikat nebo vytvořit svůj projekt, ale bojíte se nebo si nejste jistí, tak doporučuji audioknihu Restart, která mě osobně teda neskutečně nakopla a u každé kapitoly jsem si u poslechu říkala: „Přesně, to je pravda.“ nebo „Ano, přesně tak to mám a dělám to tak.“

Mně osobně audioknihy nadchly a výmluva, že nemám čas na to číst knihy, je naprosto irelevantní 😉

 

Přeji krásný nákup a hlavně úžasný poslech 😉

 

P.S. A jak to máte vy? Máte rádi klasické knihy, nebo už dáváte přednost elektronickým knihám? Nebo už jste taky objevili kouzlo audioknih? Jaká kniha vás nadchla a ukázala vám směr? Pište, za každé doporučení budu moc šťastná.

A nezapomeňte se pochlubit, co jste si pořídili za audioknihu a inspirovat ostatní 😉

Čtěte také: