Rok 2017 nás nadobro opustil a za bujarých oslav jsme vkročili do roku nového. Co nám rok 2018 přinese je ještě ve hvězdách, ale všeobecně se bude jednat o úspěšný rok, který nám přinese stabilitu, jistotu, klid a uvolnění. Bude zaměřený hlavně na emoce, intuici a vztahy.

Minulý rok byl ve znamení změn a ukončování nepotřebného. Vyzkoušeli jsme si v něm několik různých postojů a směrů.

V letošním roce ukotvíme v tom, co nám padne nejlépe. V čem se cítíme dobře a sami sebou. Nesmíme však usnout na vavřínech a čekat, že se vše stane samo jen tak. Zapojme svoji fantazii, kreativitu a hlavně vůli něco změnit. 

Věnujme se v tomto roce sami sobě, svým snům, cílům a vnímejme na své cestě rokem 2018 svoji intuici a emoce, které nám ukazují směr. A nezapomínejme opečovávat vztahy se svými blízkými, navazujme nová přátelství či vztahy a budujme vztah sami k sobě.

Pro mě osobně bude rok 2018 ve znamení mnoha zásadních změn a událostí, cest za splněním mých snů, cílů a za získáním svobody, po které má duše tak touží. Čeká mě překonávání hlavně sama sebe a svých strachů. Komfortní zónu letos opustím hned několikrát, a i když se bojím a vím, že to nebude jednoduché, neskutečně se těším.

Cítím již několik let, že chci z toho kolotoče ven a rozjet si svoji show. Přece jen mě až moje „kamarádka“ úzkost zastavila a ukázala mi, že cesta, po které jsem šla, nebyla vůbec pro mě. Chci vnímat své tělo, mysl i duši a poslouchat je. Protože vím, že oni to se mnou myslí nejlépe. Oni skutečně ví, co potřebuji a co mě dělá šťastnou a hlavně přirozenou.

Letošní rok bude významným obřím krokem v mém životě a věřím, že ten krok je správným směrem. Směrem sama k sobě, svým potřebám a snům.

Toužíte po úspěšném roce prožitém v harmonii sám/sama se sebou?

Chcete se postavit výzvám a udělat ten krůček, ze kterého bude velký krok, co vás donese k vašim splněným snům a cílům?

 

TAK DO TOHO!

Připravila jsem pro vás

Motivační kalendář

Každý měsíc vás budu motivovat a pobízet k tomu,

abyste se vydali na cestu za svými sny, jít naproti svým cílům a věnovat se sám sobě a pečovat o vztahy s blízkými.

Vy sami si vezměte z něj to svoje téma, případně témata, a zaměřte se na něj.

 

Udělejte tedy první krůček společně se mnou a otevřete si okénko pro tento měsíc.

Přestaňte být obětí a buďte tvůrcem svého života.

 

Věřím, že rok 2018 bude úspěšný a nezapomenutelný i pro vás.